KONST / Litografier / Färglitografi 13407323
nr 1340 7323
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 131/360. Motivet: 40x30cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 18:20:16
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr